Skup złota w Warszawie 

Mimo łatwego dostępu do instrumentów finansowych oferowanych przez instytucje finansowe, nadal wielu z nas pragnie pożyczyć pieniądze w lombardzie. Pożyczki pod zastaw cieszą się ogromną popularnością w gronie konsumentów, gdyż nie zmuszają do płacenia odsetek za pożyczone środki finansowe. Jest to zatem jedna z najtańszych form pożyczek, która na nieszczęście posiada również własne wady.

Pożyczki pod zastaw lombard Bemowo oferowane są jedynie dla osób, które posiadają cenny zastaw. Jako zastaw może posłużyć wasza elektronika, biżuteria lub dzieła sztuki. Wycena przeprowadzona przez pracownika lombardu jest niestety w każdej sytuacji zaniżona, o czym powinniście pamiętać i zabrać ze sobą dodatkowe przedmioty, ażeby pozyskać pełną sumę waszej pożyczki. 
Zadaniem pracownika lombardu jest zawsze ocenienie każdego klienta, jako osobę, która może nie spłacić zaciągniętej pożyczki. Wartość zastawu musi zatem zostać zaniżona, by na pewno lombard odzyskał wszystkie pożyczone środki finansowe. Warunki pożyczki pod zastaw są bardzo łatwe i obowiązują one od wielu lat. Dłużnik kredytu jest zobowiązany do zwrócenia całej sumy w wyznaczonym terminie. Lombard Warszawa najczęściej daje kilka tygodni dla pożyczkobiorców na oddanie pożyczonych środków finansowych. Jeśli dotrzymacie terminu umowy i oddacie wszystkie pożyczone środki finansowe, to pracownik lombardu odda wszystkie przedmioty, które były w zastawie. W sytuacji nie wywiązania się z terminu umowy, wasze cenne przedmioty stają się własnością lombardu i nie będziecie już mogli ich odzyskać. 

Więcej informacji: lombard warszawa.